У Німеччині пройшли багатотисячні мітинги на підтримку мігрантів та їх рятувальників

Акції відбулися у Берліні, Ганновері, Бремені, Мюнхені, Лейпцігу, Гайдельберзі та у Франкфурті-на-Майні

@TheTocsin в Twitter

У суботу, 7 липня, в деяких містах Німеччини відбулись акції на підтримку біженців, а також рятувальних організацій, які допомагають їм у Середземному морі. Найбільша демонстрація пройшла у Берліні, у ній взяли участь близько 12 тисяч осіб, передає DW.com з посиланням на організаторів заходу.

Заявку на проведення акцій подавала організація Seebrücke ("Морський пірс"). На акціях активісти використовують помаранчевий колір на знак солідарності з біженцями. "Від німецьких і європейських політиків вона вимагає створення безпечних шляхів для мігрантів, декриміналізації дій рятувальників на морі та людяного ставлення до біженців", - йдеться у повідомленні.

У Берліні учасники ходи пройшли від Александерплатц до Бранденбурзьких воріт, тримаючи в руках рятувальні жилети. У Ганновері на демонстрацію вийшли близько двох тисяч людей, у Бремені - близько тисячі. Аналогічні акції відбулись у Мюнхені, Лейпцігу, Гайдельберзі та у Франкфурті-на-Майні, а також в Італії та на Мальті.

Як пише видання, така ініціатива з'явилась після конфлікту з судном німецьких рятувальників Lifeline, які врятували 234 мігрантів у Середземному морі. Італія та Іспанія відмовилися прийняти корабель у свої порти.

Новини за темою: Меркель уклала угоду з 14 країнами про швидке повернення мігрантів

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів