Ед Ширан
Reuters
Концерт британського музиканта Еда Ширана, який повинен відбутися 22 липня в Німеччині, можуть скасувати, повідомляє Deutsche Welle.

Відзначається, що артист повинен виступити на аеродромі Ессен-Мюльхайм. Всі 80 тисяч квитків на його шоу були розпродані протягом доби.

Однак на території аеропорту в Ессені мешкають польові жайворонки і звичайні кам'янки, які знаходяться під захистом, а відвідувачі концерту можуть їх налякати або знищити їх пташенят.

Новини за темою: Унаслідок масового отруєння на півдні Франції загинуло сотні кішок, гризунів і птахів

"За заподіяння шкоди рідкісним видам птахів накладається значний штраф. Можливо, захід доведеться скасувати", - розповіла представниця адміністрації міста Ессена.

Одне з рішень проблеми — створити не комфортні умови для проживання птахів, щоб вони самостійно переселилися. Жайворонки, наприклад, воліють гніздитися в густій низькій траві. За задумом організаторів концерту, поле не будуть косити, трава відросте, а птахи будуть змушені шукати нове місце неподалік. Для переселення жайворонків інші газони біля аеропорту, навпаки, підстрижуть. Можливо, птахи переселяться в більш безпечне місце, і шоу не доведеться переносити.

У зв'язку з цим організатори концерту звернулися за допомогою до експертів. До 14 лютого екологічна експертиза повинна підтвердити, чи спрацює хитрий план організаторів чи концерт Еда Ширана доведеться скасувати. Інший варіант - провести концерт в серпні, коли пташенята вже підростуть.

Новини за темою: Співак Ед Ширан став кавалером Ордена Британської імперії

Як повідомлялося раніше, Ед Ширан отримав "Греммі" за найкраще сольне поп-виконання.