У Німеччині колишній медбрат зізнався в убивстві 100 пацієнтів

Хегель заявляв, що його бажанням було справити враження на колег

BBC

На судовому процесі в Німеччині колишній медбрат Нілс Хегель зізнався в убивстві 100 пацієнтів. Про це повідомляє BBC.

"За інформацією слідства, Нілс Хегель, працюючи в двох німецьких лікарнях, давав пацієнтам смертельні дози ліків, що викликало у них серцевий напад. У період з 1999 по 2005 рік він убив 36 осіб, коли працював у місті Ольденбург, і 64 людини - в місті Delmenhorst", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У Китаї сотні тисяч вакцин для дітей виявилися дефектними

Обвинувачення заявило, що мотивом його злочинів стало бажання справити враження на колег: спочатку він давав своїм жертвам смертельну дозу препаратів, після чого намагався їх реанімувати.

41-річний Хегель вже відбуває довічне ув'язнення за загибель двох пацієнтів. Слідчі вважають, що на його рахунку ще більше жертв, але визначити це вже неможливо, оскільки їхні тіла було кремовано.

Коли суддя запитав обвинуваченого, чи визнає він себе винним, Хегель відповів, що визнає свою провину "тією чи іншою мірою" за всіма епізодами.

За час роботи Хегеля смертність у цих лікарнях значно збільшилася. Стало відомо щодо тривожних деталей: як повідомляється, Хегелю дозволили працювати ще два дні після того, як його спіймали на гарячому - коли він давав смертоносні препарати пацієнту. За ці два дні він убив ще одну людину.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів