У Нігерії заарештували 16 українських моряків за незаконну торгівлю паливом

Судно заарештували 23 січня, однак про це стало відомо тільки зараз

У Нігерії заарештували 16 українських моряків fleetmon.com

У Нігерії заарештували швейцарський танкер San Padre Pio з українським екіпажем з 16 моряків за незаконну торгівлю паливом. Про це повідомляє FleetMon.

"Військово-морський флот Нігерії в заяві від 9 березня повідомив про арешт танкера San Padre Pio з 16 українськими моряками і близько 5 тис. тонн вантажу на борту за несанкціонований вхід в води Нігерії і незаконну торгівлю паливом. Корабель було затримано 23 січня, і на даний момент він закріплений на причалі у Бонні (південний схід Нігерії). Чому так довго нігерійський військово-морський флот не робив оголошення - незрозуміло", - наголошується в повідомленні.

Капітан танкера Андрій Васьков заявив, що у судна був дозвіл від нігерійського флоту на відправку вантажу в Нігерію. За його словами, це їхній п'ятий захід у нігерійський порт з нафтопродуктами.

У Нігерії заарештували 16 українських моряків fleetmon.com

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що у Греції 40-річний український моряк Денис Бровченко отримав величезний термін за обвинуваченнями в організації перевезення сирійських біженців - 180 років ув'язнення.

Як повідомлялося, за даними представника Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Михайла Чаплиги, у Греції близько 200 українських моряків були під вартою за підозрою в перевезенні нелегальних мігрантів і незаконному перетині кордону.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів