У Нігерії бойовики вбили 30 селян-скотарів

Напад стався в області Нуман, де напередодні були зафіксовані вилазки бойовиків

Бойовики терористичного угруповання Боко харам З відкритих джерел

Озброєні бойовики вбили 30 скотарів в сільській місцевості штату Адамава на північному сході Нігерії. Про це повідомляє Reuters з посиланням на місцеву поліцію.

За відомостями правоохоронців, напад стався в області Нуман, де вилазки бойовиків були зафіксовані в минулу неділю і понеділок. В даний час йде розслідування з метою встановити особи нападників і обставин НП.

Новини за темою: Бойовики "Боко Харам" вбили 15 людей та викрали вісьмох

Раніше у вівторок в місті Мубі, також розташованому в штаті Адамава, теракт забрав життя близько 50 осіб. Вибуховий пристрій привів у дію смертник, який перед цим змішався з натовпом віруючих в мечеті.

Як вважають силовики, у злочині вгадується почерк радикального угрупування "Боко харам", яка регулярно влаштовує вибухи з використанням смертників на північному сході Нігерії, вибираючи в якості місць мечеті, ринки та інші людні місця.

Новини за темою: Унаслідок нападу терористів "Боко харам" у Нігерії загинуло близько 50 нафторозвідників

Нагадаємо, що "Боко харам" (назва перекладається з мови хауса як "Західна освіта - гріх") - ісламістське угруповання, що діє в Нігерії, Нігері, Камеруні і Чаді. "Боко харам" домагається створення ісламського халіфату і введення норм шаріату (ісламського права) на всій території Нігерії. Вона виступає проти західної освіти, демократії і принципу поділу влади, а також проти носіння західної одягу і всіх інших елементів "чужої" культури. У березні 2015 року угруповання присягнуло на вірність терористичній організації "Ісламська держава".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів