У Нігерії 78 осіб загинули внаслідок лихоманки Ласса

Для жінок, які захворіли на пізніх термінах вагітності, вірогідність втратити дитину або загинути самим становить 80%

Reuters

З початку року зі 110 зареєстрованих випадків смерті з підозрою на захворювання на лихоманку Ласса в Нігерії підтвердилися 78 випадків. Про це свідчать дані Нігерійського центру з контролю захворювань.

З січня 2018 року в Нігерії було зафіксовано понад 1100 випадків підозри на лихоманку Ласса, з них 353 підтверджено. Ще 3126 осіб контактували з інфікованими, за ними здійснюють спостереження.

Згідно з даними центру, лише впродовж минулого тижня було зареєстровано 35 нових підтверджених випадків захворювання у 5 областях держави.

Новини за темою: У Туреччині з'явилися комарі-переносники лихоманки Зіка

Лихоманка Ласса - це гостре і важке вірусне геморагічне захворювання, яке може вражати різні органи і руйнувати кровоносні судини.

Новини за темою: МЗС рекомендує українцям утриматися від відвідування частини території Кенії через епідемію гарячки

Більшість тих, хто заражаються, мають легку форму хвороби із симптомами лихоманки, головного болю, загальної слабкості або ж взагалі без симптомів.

Але в гострих випадках перебіг хвороби може мати симптоми, як при Еболі - іншій небезпечній геморагічній лихоманці - з кровотечами з носа, рота й інших частин тіла.

Новини за темою: Влада Конго заявила про припинення епідемії лихоманки Ебола

За статистикою, смертельний результат настає приблизно в 1% випадків. Однак за нинішніх спалахів у Нігерії смертність, за даними Національного центру з контролю за інфекційними захворюваннями, в підтверджених і передбачуваних випадках інфікування становить 20%.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів