У Нідерландах затримали двох російських шпигунів

Росіяни прямували до Швейцарії, щоб роздобути дані лабораторії в місті Шпіц

пресс-центр СБУ

В Нідерландах агенти мали намір роздобути дані лабораторії в швейцарському Шпице, яка допомагає розслідувати хімічні атаки Сирії і отруєння в Солсбері. Інцидент стався на початку 2018 року, інформує DW.

"Два російських розвідника затримані в Нідерландах і вислані до РФ. Інцидент стався на початку поточного року. Про це повідомили голландська газета NRC Handelsblad і швейцарське видання Tages-Anzeiger 13 вересня. Точна дата затримання шпигунів невідома", - наголошується в повідомленні.

Неназвані співрозмовники цих видань стверджують, що росіяни прямували до Швейцарії, щоб роздобути дані лабораторії в місті Шпіц, яка, серед іншого, допомагає розслідувати хімічні атаки Сирії і отруєння Сергія і Юлії Скрипалів у британському Солсбері.

Раніше ця лабораторія ставала об'єктом атаки хакерів. Наголошується, що російські агенти мали при собі спеціальне обладнання для проникнення в комп'ютерні мережі.

Затримання шпигунів стало результатом спільної операції спецслужб Нідерландів, Швейцарії та Великої Британії. Федеральна служба розвідки Швейцарії підтвердила свою участь в операції.

Новини за темою: В Естонії затримали двох російських шпигунів

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів