У нас немає представників від України: У СНД відреагували на указ про відкликання українців із статутних органів

Нагадаємо, Порошенко підписав указ про відкликання всіх представників України з усіх статутних органів СНД

Википедия

Керівник прес-служби виконкому СНД Володимир Ніканоров заявив, що наразі в апараті виконкому Співдружності незалежних держав (СНД) немає співробітників від України. Про це передають "РИА Новости".

"Спитайте українську сторону: кого персонально вони відкликали на цей раз? Справа в тому, що в апараті виконкому (СНД) зараз немає співробітників від України… Раніше, до 2014 року, у виконкомі представники України обіймали досить високі посади: заступник голови, директор департаменту, заступник директора департаменту. Це були серйозні посади. Але в 2014 році вони попередніх відкликали, а нових не призначили", — нагадав Ніканоров.

У той же час заступник керівника прес-служби виконкому Віра Якубовська повідомила, що виконком СНД поки не отримав повідомлень від України про відкликання її представників із усіх статутних органів СНД.

Новини за темою: Україна виходить зі складу координаційних органів СНД, – Порошенко

"У нас сьогодні (19 травня, - ред.) вихідний. Станом на вчорашній день (18 травня) ніяких повідомлень ми не отримували. А що буде за вихідні, мені важко сказати", — зазначила вона.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ про відкликання всіх представників України з усіх статутних органів Співдружності незалежних держав (СНД).

"Сьогодні ми зробили все можливе, щоб перетнути Рубікон, повертаючись в Європейський Союз. Сьогодні я підписав відповідний Указ про відкликання всіх представників України з усіх статутних органів СНД", - зазначив очільник держави.

При цьому Порошенко підкреслив, що майбутнє України в Європі.

Раніше президент заявляв, що Україна припинить свою участь в координаційних органах СНД.

На початку травня Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) підтримала пропозицію про припинення участі українських представників у діяльності органів Співдружності незалежних держав (СНД).

РНБО доручила Міністерству закордонних справ України вжити в установленому порядку заходи щодо припинення дії окремих міждержавних угод.

Новини за темою: Україна виходить з СНД. Альтернатива – ГУАМ?

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів