Олена Зеркаль
З відкритих джерел

Українська сторона зможе під час слухань розповісти в Міжнародному суді ООН у Гаазі про фальсифікацію інформації Росією про Крим і Донбас у промові, виголошеній 7 березня. Про це заявила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль за результатами третього дня слухань.

"На жаль, у нас не було часу для того, щоб ми могли висвітлити всю ту брехню, яку ми почули. Але я думаю, що у нас ще буде можливість це зробити під час слухань по суті справи. І ми будемо готуватися до цього, вже знаючи про те, що росіяни збираються нас звинувачувати, і як вони фальсифікують факти і події, які відбуваються на сході України і в Криму", - заявила Зеркаль.

Новини за темою: Зеркаль: Як запобіжний захід ми просимо вивести важке озброєння і забезпечити права українців та кримських татар

Як повідомлялося, 8 березня в Гаазі пройшов третій день слухань у засіданні за позовом України проти Росії, в залі суду виступала українська сторона. Нагадаємо, 16 січня Міністерство закордонних справ України подало позов з приводу порушення Росією Конвенції ООН з протидії тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації в Міжнародний суд ООН в Гаазі. Україна вимагає від РФ припинення фінансування незаконних збройних формувань на Донбасі і відновити діяльність Меджлісу в окупованому Криму.

Пізніше у відомстві зазначили, що Україна буде доповнювати позов у Міжнародний суд ООН проти РФ новими фактами порушень прав людини.

Новини за темою: Зеркаль: Ми готові надати свої заперечення і аргументацію на суді ООН в Гаазі