У МЗС Франції засуджують поїздку мера Мариньяна до Криму

Франція засуджує будівництво Росією Кримського мосту, який "позбавляє Україну повного доступу і використання нею міжнародно визнаних територіальних вод"

МИД Франции

Франція засуджує підписання мером міста Мариньяна Еріком Ле Дисс угоди про встановлення побратимських відносин між цим містом і кримської Євпаторією, а також участь громадян Франції в церемонії відкриття Кримського мосту. Про це говориться в заяві офіційного представника міністерства закордонних справ Франції, опублікованому на сайті відомства.

"Наша позиція ясна: угода, підписана мерією Мариньяна, не відображає позицію французького уряду. Крім того, участь французького обраного представника у церемонії відкриття мосту є його особистою ініціативою, про що ми шкодуємо. Це суперечить міжнародному праву і не було санкціоновано французькими властями", – зазначено в заяві.

За словами речника МЗС, Франція засуджує будівництво Росією Кримського моста, який "позбавляє Україну повного доступу і використання нею міжнародно визнаних територіальних вод".

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів