У МЗС Білорусі заявляють, що арешт журналістів не має політичного підґрунтя

У відомстві зазначають, що фігурантів підозрюють у неправомірному використанні доступу до платної платформи

Twitter МЗС Білорусі

Міністерство закордонних справ Білорусі заявляє, що затримання журналістів не є політичною справою. Про це йдеться в повідомленні білоруського зовнішньополітичного відомства. 

"Ця справа відноситься до компетенції Слідчого комітету Республіки Білорусь, який розмістив відповідні докладні коментарі. Не варто шукати якесь інше підґрунтя або "підводних каменів" – ситуація жодним чином не лежить у політичній площині і не має жодного відношення до питань свободи ЗМІ або журналістської діяльності в Білорусі", - йдеться у повідомленні. 

Зазначено, що фігурантів підозрюють у неправомірному використанні доступу до платної платформи. 

Нагадаємо, сьогодні о 7:00 ранку силовики прийшли з обшуком до редакції Tut.by. Крім того, обшуки проводилися в агентстві "БелаПАН", а також вдома у журналістки агентства "БелаПАН" Тетяни Коровенкової. В результаті були затримані головний редактор інтернет-видання Tut.by Марина Золотова, редактор новин Tut.by Ганна Калтигіна і журналістка агентства "БелаПАН" Тетяна Коровенкова. Пізніше стало відомо про затримання ще чотирьох співробітників Tut.by - Уляни Бобоєд, Галини Власик, Дмитра Бобрика та Анни Єрмаченок. Затриманих підозрюють у зломі сайту державного інформагентства "БелТА".

Новини за темою: Обшуки в редакціях і затримання журналістів у Білорусі: Все, що відомо на цей момент

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів