У МЗС Білорусі назвали продовження санкцій США "застарілою позицією"

У відомстві зазначили, що заява про загрозу "звучить абсурдно"

Twitter МЗС Білорусі

У Міністерстві закордонних справ Білорусі зазначили, що білорусько-американські відносини істотно змінилися, але Вашингтон не здатний переглянути свою "застарілу позицію". Про це сказав заступник керівника управління інформації та цифрової дипломатії МЗС Білорусі Андрій Шуляк, передає прес-служба відомства. 

"Дане рішення було ініційовано у 2006 році Адміністрацією Президента США Дж.Буша-молодшого. Українсько-американські відносини за цей час суттєво змінилися, але, як ми бачимо, у деяких питаннях Вашингтон, на жаль, поки що не здатний переглянути свою застарілу позицію щодо Білорусі", - сказав він.

Андрій Шуляк додав, що держава зміцнює регіональну і міжнародну безпеку. Тому твердження про загрозу для інших держав "звучить абсурдно".

"Нинішнє рішення американської сторони не відповідає дійсному стану справ у відносинах Білорусі та США...", - зазначив він, додавши, що білоруська сторона зацікавлена в продовженні конструктивної взаємодії зі Сполученими Штатами".

Нагадаємо, що 8 червня президент США Дональд Трамп продовжив ще на рік санкції проти окремих представників влади Білорусі

В документі підкреслюється, що дії окремих представників уряду Білорусії, як і раніше становлять загрозу національній безпеці і зовнішній політиці США.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів