У Москві евакуювали понад 10 тис. осіб з трьох ТЦ і трьох вокзалів після анонімних дзвінків про бомбу

Також правоохоронні органи в Москві отримали анонімний дзвінок про загрозу вибуху на Червоній площі

Понад 10 тис. людей евакуйовано з торгових центрів, вокзалів і ВНЗ у Москві через повідомлення про загрозу вибуху. Про це "ТАСС" повідомили в екстрених службах.

"На 20 об'єктах проведена евакуація людей - в загальній складності виведено на вулицю понад 10 тис. осіб, ця кількість ще уточнюється", - сказав співрозмовник. В основному всі повідомлення про мінування стосуються торгових центрів, серед них "Афімолл Сіті", "Місто", "Щелково", "Метрополіс", "Фестиваль", "Варшавський", ГУМ, "Кожум'яки" та ін. Інформація про загрозу вибуху перевіряється і на трьох вокзалах - Казанському, Ленінградському і Київському. З Ленінградського і Казанського вокзалу евакуйовано понад 500 осіб. Крім того, проведена евакуація з медичного університету ім. Сєченова.

"Всі повідомлення перевіряються, працюють співробітники екстрених т оперативних служб, всі приміщення будуть обстежені кінологами", - повідомили в екстрених службах.

Новини за темою: У Бердянську перевіряють інформацію про замінування двох шкіл - евакуювали понад півтори тисячі осіб

У той же час у правоохоронних органах зазначили, що більшість повідомлень надійшли практично одночасно, дзвінки про загрози вибухів тривають.

"Імовірно, це ні що інше, як телефонний тероризм, але всі такі повідомлення повинні бути перевірені", - сказало джерело.

Також правоохоронні органи в Москві отримали анонімний дзвінок про загрозу вибуху на Червоній площі. Про це "Інтерфаксу" повідомило знайоме із ситуацією джерело.

"Серед анонімних дзвінків, що надходять до столичних органів правопорядку, був дзвінок про загрозу вибуху на Червоній площі", — сказав співрозмовник агентства. Він додав, що ця інформація перевіряється.

Серія евакуацій з торгових центрів, шкіл і ВНЗ почалася в Росії 11 вересня. Анонімні дзвінки про бомби, закладені у громадських місцях, зафіксували щонайменше у 15 великих містах Росії. Всі повідомлення про замінування не підтвердилися.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...