У Молдові 10 сіл підписали декларацію про "об'єднання з Румунією"

Ідея об'єднання Молдови і Румунії може призвести до громадянської війни, переконаний президент Молдови Ігор Додон

З відкритих джерел

У Молдові мер села Сесень Каларашського району та місцеві радники прийняли символічну декларацію про об'єднання з Румунією, повідомляє agora.md.

"Ще один регіон в Республіці Молдова заявляє про союз з Румунією. Це комуна Сесени, район Келераши... Таким чином, число селищ, які підписали Декларацію про об'єднання, досягає 10", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, раніше цю декларацію підписали місцеві радники сіл Паркова Єдинецького району, Фештелиця Штефан-Водського району, Готешти Кантемирського району, Оплачь Каушанського району, Улму, Бардар, Нові Русешти, Пухой і Весиєнь Яловенського району.

Ініціювала кампанію "об'єднання з Румунією" в Молдові громадянська платформа Acțiunea 2012. Організація планує, що в рік сторіччя об'єднання Румунії аналогічне рішення приймуть у ста населених пунктах.

Суть прийнятих декларацій - скасування держави Молдова і її включення в сусідню державу - Румунію.

Президент Молдавії Ігор Додон розпорядився скликати Вищу раду безпеки, щоб обговорити прийняту в молдовських селах декларацію про об'єднання з Румунією і підпал прапора Молдови на площі великих національних зборів у Кишиневі 31 січня.

Він також заявив, що ідея об'єднання Молдови і Румунії може призвести до громадянської війни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів