Открытый источник

У Міжнародному суді ООН у Гаазі вже виступили двоє адвокатів на захист російської сторони. Про це повідомив кореспондент "112 Україна".

"На захист російської сторони вже виступили 2 адвокатів, німецький та англійський юристи. Вони намагалися довести суддям, що позов, який Україна подала проти Росії, не підпадає під юрисдикцію міжнародного суду. Як приклад наводили історію колишньої Югославії, коли та судилася в міжнародному суді і він не виніс рішення на користь жодної зі сторін, і заявив, що одна ціла держава не може бути відповідальною за геноцид маленької конкретної групи людей", - зазначив журналіст.

Англійський юрист Самуель Вордсворт висловив думку про те, що свідоцтво про постачання озброєння Росією бойовикам некоректні:

"Є тільки неконкретні свідчення про постачання озброєння Росією бойовикам. Вони не можуть переконати суд", - заявив Вордсворт.

Також кореспондент зазначив:

"Росія заявляє, що Україна напередодні не навела жодних фундаментальних доказів того, що саме Росія постачає зброю на Донбас. Росія ще півтори години буде виступати після перерви".

Нагадаємо, в Гаазі триває судове засідання Міжнародного суду ООН за позовом України до Російської Федерації про порушення міжнародних Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Трансляція доступна на сайті суду.