У Лондоні заарештували дружину банкіра з Азербайджану, яка витратила в універмазі 16 мільйонів фунтів

Чоловік Заміри Хаджиєвої відбуває на батьківщині 15-річний тюремний термін за розкрадання та розтрату

gettyimages.com

Британська поліція заарештувала Заміру Хаджиєву - дружину колишнього голови державного Міжнародного банку Азербайджану Джахангіра Хаджиєва, який відбуває на батьківщині 15-річний тюремний термін за розкрадання та розтрату. Про це повідомляє BBC.

Приводом для арешту став шопінг 55-річної дружини банкіра-крадія. За 10 років вона витратила у лондонському універмазі Harrods 16 мільйонів фунтів стерлінгів.

Новини за темою: Гонтарєва стала співробітником Лондонської школи економіки: буде виводити Туніс із кризи

Такі витрати призвели до того, що гостею з Азербайджану зацікавилося і Національне агентство по боротьбі зі злочинністю Великої Британії (NCA). Вперше в історії королівства у громадянина іноземної держави вимагають пояснити, звідки у нього 15 млн фунтів стерлінгів на придбання елітної нерухомості в Лондоні і величезні суми на рахунках. 

У банкірши були конфісковані ювелірні вироби загальною вартістю 400 тисяч фунтів стерлінгів. Зокрема, прикраси, які виставляв на продаж аукціонний будинок Christie's. 

Заміра Хаджиєва може бути видана в Азербайджан, який надіслав відповідний запит. Поки ж вона утримується під домашнім арештом, її долю лондонський суд розгляне 8 листопада.

Новини за темою: Світова фінансова система помирає в Лондонському суді

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів