У китайській провінції Сичуань туристам заборонили фотографуватися з пандами

Щоб бамбукові ведмеді не підхопили інфекцію, контактувати з ними можуть лише співробітники з особливим "допуском"

Як добре іноді полежати на травичці, якщо ти панда Фото з відкритих джерел

Влада китайської провінції Сичуань заборонила туристам наближатися до панд, годувати їх і фотографуватися за гроші. Про це повідомляє China Daily.

За виконанням цього указу суворо стежать працівники заповідників і розплідників для великих панд, спеціально для цього вони були обладнані щільною мережею відеокамер. Всім фахівцям, які контактують з тваринами, заборонені будь-які види комерційної діяльності з пандами. Наприклад, підводити до них за гроші туристів. Раніше за фото з пандою працівники брали тисячу юанів (150 доларів США).

Новини за темою: У Китаї народилися панди-близнюки

Зоологи вважають, що щільний контакт з натовпами людей шкідливий для панд. Бамбукові ведмеді, які перебувають під загрозою зникнення, можуть підхопити якусь інфекцію чи вірус.

Відтепер спілкуватися з пандами можуть лише співробітники, в чиї обов'язки входить щоденний догляд за ними. Про покарання для порушників поки нічого не відомо, однак ходять чутки про штраф у розмірі тисячі юанів (150 доларів США).

У дикій природі, серед гір провінції Сичуань, популяція великих панд не перевищує півтори тисячі. Хоча розведення у розплідниках приносить деякі результати, збільшити популяцію цих тварин поки не вдається.

Новини за темою: У китайському зоопарку дитинча панди вкусило дівчину за голову

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів