У Конгресі США ухвалили резолюцію щодо підтримки країн Східної Європи на тлі російської агресії

У резолюції підтримуються і заохочуються демократичні прагнення народів країн регіону, в тому числі України, Грузії та Молдови

З відкритих джерел

Палата представників Конгресу США прийняла двопартійної резолюцію про підтримку Сполученими Штатами країн Східної Європи і НАТО. Про це повідомляє посольство України в США в Facebook.

"У документі, зокрема, засуджується неприховане, масштабне і триваюче порушення Російською Федерацією Гельсінських принципів відносно суверенітету і територіальної цілісності України", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Трамп заявив, що США спонсують 90% діяльності НАТО

Резолюція також підтримує збереження санкцій, введених США проти РФ у зв'язку з спробою окупації Криму – до відновлення суверенітету України над півостровом.

Крім того, відзначається необхідність продовження санкцій проти Росії, які вимагають повного виконання нею Мінських домовленостей.

Новини за темою: Трамп закликав лідерів країн НАТО витрачати на оборону 4% від ВВП

Також вчора в Сенаті США представили проект резолюції, яка засуджує незаконні спроби Росії окупувати Крим. Резолюція закликає уряд оголосити, що зовнішня політика США полягає в тому, щоб ніколи не визнавати законною анексії Криму Російською Федерацією.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів