У Конгресі США представлений документ про посилення кібербезпеки України, - посольство

Законопроект передбачає надання допомоги США для вдосконалення української стратегії кібербезпеки

З відкритих джерел

Члени Комітету у закордонних справах Палати представників і українського кокусу у Конгресі демократ Б. Бойл і конгресмен-республіканець Б. Фітцпатрік представили проект "Закону 2017 року про співробітництво з Україною в питаннях кібербезпеки".

Про це повідомило посольство України у США в Facebook.

Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги уряду України у вдосконаленні власної стратегії кібербезпеки, зокрема в таких напрямах, як установка найбільш сучасних оновлень для безпеки комп'ютерів органів державної влади, в тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об'єктів критичної інфраструктури України. Крім того, документ передбачає зменшення залежності України від російських технологій. Також, сприяння розширенню участі України в програмах обміну інформацією, яка пов'язана з проблематикою кібербезпеки і міжнародних зусиль з протидії кіберзагрозам. Також побудови країною власних можливостей для захисту у сфері кібербезпеки.

Повідомляється, що в документі підтверджується прихильність США Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморанадуму про гарантії безпеки, підтримки співробітництва України з НАТО.

Нагадаємо, Росію запідозрили в кібератаках на МЗС Італії. За словами чиновника з італійського уряду, кібератака почалася минулої весни і тривала більше чотирьох місяців.

Новини за темою: ФБР заявляє, що російські хакери також атакували сервери республіканців

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів