З відкритих джерел

У комітеті розвідки США заявили про відсутність доказів змови між командою Трампа та Росії. Голова комітету з розвідки Палати представників США Девін Нуньєс заявив, що "ми знаємо, що прослуховування "Вежі Трампа" не було, однак не виключив можливості інших форм стеження за Трампом і його співробітниками, повідомляє Independent.

Відкриваючи слухання з питання про заяви президента Трампа про прослуховування його телефонів у період передвиборчої кампанії і про можливе російське втручання у перебіг президентських виборів, які почалися в понеділок в Комітеті Палати представників з розвідки, голова комітету Девін Нуньєс підкреслив, що "ми знаємо, що прослуховування "Вежі Трампа" не було, однак не виключив можливості інших форм стеження за Трампом і його співробітниками.

У своєму вступному заяві республіканець Девін Нуньєс сказав комітету: "Дозвольте мені говорити ясніше. Ми знаємо, що на "Вежі Трампа" не було прослуховування".

"Тим не менш, все ще можливо, що форми спостереження були використані проти президента Трампа і його співробітників".

Республіканська партія також заявила, що до цих пір у комітеті не було доказів того, що офіційні особи з будь-якої кампанії вступили в змову з російськими агентами, але будуть продовжувати проводити розслідування з цього питання.

Він також сказав, що комітет буде розслідувати, яким чином просочується секретна інформація про розслідування втручання Росії.

Також Нуньєс сказав, що він сподівається, що слухання комітету призведуть до "остаточного звіту" про причетність Росії до президентських виборів.

Раніше у комітеті Сенату США заявили, що немає ніяких свідчень, що "Трамп-тауер", де до вступу на посаду проживав президент США Дональд Трамп, була під наглядом до або після виборів.