Американський студент помер через тиждень після звільнення з КНДР

У КНДР Отто Вармбієр пробув в ув'язненні 17 місяців

Американський студент Отто Уормбір Голос Америки

Американський студент Отто Вармбиер, що 17 місяців був в ув'язненні в Північній Кореї і був повернутий додому в стані коми близько тижня тому, помер у лікарні в місті Цинциннаті, штат Огайо, передає Reuters.

Як йдеться в заяві сім'ї Вармбиера, він помер у 14.20 (21.20 по Києву) в медичному центрі в Цинциннаті.

Вони з жалем констатували, що "жахливий, болісне, жорстоке поводження" з їх сином в Північній Кореї "гарантувало, що ніякий інший підсумок" стосовно здоров'я і життя їхнього сина "не буде можливий".

Раніше американські лікарі, які спостерігали за Вармбиером, заявили, що у нього спостерігається серйозне ураження головного мозку.

Новини за темою: У Британії заявили, що вірус WannaCry було запущено з КНДР

Нагадаємо, в Північній Кореї був звільнений американський студент Отто Вомбиер, який був затриманий владою країни в 2016 році. За словами батьків колишнього ув'язненого, з березня минулого року Отто перебував у стані коми. Як стверджують в КНДР, незабаром після оголошення вироку у студента діагностували ботулізм.

Хлопець впав у кому після того, як прийняв снодійне. Як зазначається, Отто Вомбиер приїхав в Північну Корею в грудні 2015 року у складі туристичної групи. У січні 2016 року його затримали в аеропорту Пхеньяну, коли студент намагався вивезти плакат політичного змісту. Суд КНДР визнав студента винним у "злочині проти держави" та засудив до 15 років каторжних робіт.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...