У Колумбії сотні людей провели в аеропорт тіла 71 футболіста, які трагічно загинули в авіакатастрофі

Гравців поховають у рідному місті в Бразилії, в церемонії візьме участь глава FIFA, який скасував заради цього поїздку до Австралії

AFP

Тіла 71 жертви авіакатастрофи в Колумбії, гравців футбольного клубу "Шапекоенсе" проводили в аеропорт для транспортування в їх рідне місто в Бразилії – Шапеко. У церемонії брали участь сотні людей з квітами та білими кульками, передає AFP.

Першим було відправлено тіло гравця з Парагваю. Труну з його тілом було закрито національним прапором країни, йдеться в повідомленні.

Тіла інших жертв – 64 бразильців, п'яти болівійців і одного венесуельця відправляли регулярними рейсами з аеропорту в Колумбії.

Повідомляється, що в рідному місті футбольної команди Шапеко траурні процесії зустрічали близько 100 тис. осіб, не менше половини жителів міста.

Глава FIFA Джанні Інфантіно скасував поїздку в Австралію, щоб взяти участь у похоронах членів команди, які пройдуть в Шапеко.

Нагадаємо, що в Колумбії в гірській місцевості в 30 кілометрах від аеропорту Медельїна 29 листопада розбився літак з членами бразильської футбольної команди "Шапекоенсе" на борту. Спортсмени прямували в Медельїн на першу гру фіналу Копа Судамерикана з колумбійської командою "Атлетіко Насьональ".

Президент Бразилії Мішел Темер оголосив у країні триденний траур.

Новини за темою: Останні слова пілота літака з командою "Шапекоенсе" на борту: "Ми падаємо! Допоможіть!"

Джерело: AFP

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів