Мітинг в Пхеньяні
Reuters

Уряд Північної Кореї зібрав багато тисяч громадян на організований мітинг у Пхеньяні. Люди протестували проти нових посилених санкцій ООН, введених за розроблення країною ядерних програм, передає The Associated Press.

"Десятки тисяч людей зібрали на площі імені Кім Ір Сена в центрі Пхеньяну для мітингу, який відбувся за відомим форматом виступу з балкону і з вишикуваним в ряди натовпом внизу", - йдеться в повідомленні.

Під час акції Кім Кі Нам, член політичного бюро і заступник голови ЦК Партії трудящих Кореї, розповів натовпу, що "США і їхні союзники знову сфабрикували резолюцію про санкції, беручи на себе управління ООН та висловлюючи претензії до нашого тестового запуску МБР".

Відзначимо, 5 серпня Рада безпеки ООН посилила санкції проти КНДР за два запуски балістичних ракет.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що Північна Корея матиме справу з "вогнем і люттю", якщо надумає загрожувати США. Також з'явилася інформація про те, що у відповідь Північна Корея вивчає можливість нанесення ракетного удару по базі ВПС США на тихоокеанському острові Гуам.