El Universal

Приблизно 10 людей загинули за ніч в районі Паррокія-дель-Вальє столиці Венесуели Каракаса внаслідок грабежів, що почалися після масового маршу протесту, передає Universal.

За даними порталу, до восьми грабіжників було вбито ударом електричного струму при спробі пограбувати булочну. Ще двоє були застрелені, у тому числі власник торгової точки, який намагався чинити опір грабіжникам.

Раніше повідомлялося про більш ніж п'яти поранених в ніч на п'ятницю внаслідок грабежів, що почалися після масової акції протесту в Каракасі. За даними ЗМІ, в четвер пізно ввечері в район Паррокія-дель-Вальє почали спускатися люди з розташованих неподалік неблагополучних "барріос" і грабувати торгові точки.

Сили безпеки почали переслідувати цих людей, почалася стрілянина, причому грабіжники також стріляли в поліцію. Всього в грабежі брали участь до 200 осіб. Для захисту великого торгового центру, розташованого неподалік, національна гвардія підігнала кілька легких броньованих машин. У підсумку гвардія застосувала сльозогінний газ.

Нагадаємо, збройні групи напали на шпиталь у Венесуелі, в якому знаходяться 54 дитини.

Раніше повідомлялося, що з моменту протестів у Венесуелі кількість загиблих досягла семи осіб.