З відкритих джерел
У рамках щорічного змагання хакерів Pwn2Own 2017 у канадському Ванкувері команди дослідників в області інформаційної безпеки на очах у сотень глядачів зламали операційні системи Microsoft Windows і Apple MacOS. Про це повідомляє eWEEK.

Новини за темою: Емма Уотсон подала позов до суду на хакерів, які вкрали її фотографії

У перший день випробувань команда Qihoo360 зламала MacOS, знайшовши слабину в ядрі й отримавши доступ до конфіденційної інформації. За це фахівці отримали 10 тис. дол. із загального призового фонду в мільйон доларів. Така ж сума дісталася команді Chaitin Security Research Lab, яка змогла зламати MacOS за допомогою іншої уразливості.

Операційну систему Windows зламали фахівці з команд 360 Security і Team Sniper. Кожна з них заробила по 15 тис. дол.

Новини за темою: У США українського хакера засудили до 41 місяця в'язниці за крадіжку кредитних карт

За винагороду в 55 тис. дол. дослідники з Team Sniper і Sword Team також зламали браузер Microsoft Edge, а команда Chaitin Security знайшла уразливість у Mozilla Firefox. 360 Security отримали 35 тис. дол. за злом браузера Safari.

Pwn2Own — щорічний турнір для хакерів, який з 2007 року проходить у рамках конференції з інформаційної безпеки CanSecWest. Учасники повинні за обмежений час зламати певний пристрій або програму, після чого в обмін на грошову винагороду розповісти про знайдену уразливість виробнику.