В Іраку планують перетворити палац Саддама Хусейна у музей давнини, - джерело

У музеї будуть розміщені близько 4,7 тисячі історичних експонатів, які раніше вважалися викраденими і зовсім недавно були повернуті в Ірак

З відкритих джерел

В Іраку палац поваленого іракського президента Саддама Хусейна планують відреставрувати і перетворити в музей, заявили влади мухафази Бабіль в центральній частині Іраку. Про це повідомляє Iraqi News.

За даними видання, таке рішення було прийнято міністерством туризму і старожитностей країни.

"Міністерство туризму і старожитностей погодилося відтворити палац Саддама на місці, де раніше знаходилося стародавнє місто Вавилон, і перетворити його на музей старожитностей", - повідомив представник місцевої ради.

Новини за темою: В Іраку бойовики "Ісламської держави" вбили 19 поліцейських під час штурму міста аль-Вафа

Як зазначили у виданні, в музеї будуть розміщені близько 4,7 тисячі історичних експонатів, які раніше вважалися викраденими і зовсім недавно були повернуті в Ірак. Деякі експонати відносяться до вавилонським часів.

Відомо, що останнім часом багато пам'ятники і місця історичного значення знаходяться під загрозою через діяльність бойовиків радикального угруповання "Ісламська держава", які вже висадили кілька десятків мечетей, церков і гробниць у міру захоплення іракських територій.

Нагадаємо, Саддам Хусейн був іракським державним та політичним діячем, президентом Іраку (1979-2003), прем'єр-міністром Іраку (1979-1991 і 1994-2003), генеральним секретарем іракського відділення партії арабського соціалістичного відродження (Баас), головою Ради революційного командування, маршал (1979). Повалений в квітні 2003 року в результаті вторгнення військ багатонаціональної коаліції на чолі з США і Великобританією, страчений 30 грудня 2006 року за вироком Верховного суду Іраку.

Джерело: Iraqi News

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів