У Греції почали вирощувати марихуану на експорт і з лікувальною метою

Повністю марихуана легалізована лише в двох країнах - Канаді та Уругваї

Bloomberg

Влада Греції почали видавати підприємцям ліцензії на вирощування марихуани з медичною метою. Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на міністерство економіки і розвитку країни.

"Ми бачимо величезний інтерес, в основному з Канади та Ізраїлю. Деякі потенційні інвестори - дуже великі", - заявив заступник міністра економіки Греції Стериос Пициорлас.

Ще раніше міністр сільського господарства і продовольства Евангелос Апостолу заявив, що виробники марихуани збираються вкласти півтора мільярда євро у відкриття спеціальних парників. У Греції серйозно налаштовані стати великим світовим експортером марихуани.

Консерваторів і поборників тверезого і здорового способу життя влада запевняє, що про повну легалізацію марихуани в країні думати зарано.

Курити травичку, не боячись покарання, в Греції зможуть лише люди з медичними показаннями і відповідним рецептом. З допомогою конопель будуть полегшувати хронічні болі і нудоту пацієнти, які страждають онкологічними та неврологічними захворюваннями. Таке право вони отримали в березні 2018 року. 

Новини за темою: Не легалайз: Чому в МОЗ заговорили про пом'якшення покарання для наркоманів

Медичне використання марихуани дозволено у низці країн - Великій Британії, Німеччині, Італії, Іспанії, Данії, Польщі, Чехії, Словенії, Хорватії, Македонії, Аргентині, Мексиці

У Грузії споживання конопель більше не є злочином, проте вирощувати для комерційних цілей, як і раніше, заборонено. Частково декриміналізували марихуану в Ізраїлі, у вільному продажу вона давно знаходиться у Нідерландах. У США марихуана легалізована в восьми штатах та місті Вашингтоні.

Повністю коноплі легалізовані лише в двох країнах - Канаді та Уругваї. Люди можуть носити те, що у нас вважають наркотиком, з собою та вирощувати рослини для власного вживання. Марихуана знаходиться у вільному продажу в спеціалізованих магазинах. Її може придбати кожний повнолітній.

Новини за темою: Легалайз у Канаді: Що це таке і чому його досі немає в Україні

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів