У гітариста The Rolling Stones Ронні Вуда виявили рак легенів

Гітарист грає у складі групи The Rolling Stones з 1975 року

У гітариста рок-групи The Rolling Stones Ронні Вуда виявлено рак легенів. Про це музикант розповів в інтерв'ю виданню Daily Mail.

Вуд розповів виданню про те, що рак легенів у нього виявили при обстеженні в травні 2017 року під час звичайного медичного огляду перед гастрольним туром. Також він зазначив, що не має наміру проводити хіміотерапію.

"Я для себе вирішив, що якщо рак буде поширюватися, то я не погоджуся на хіміотерапію. Я не збираюся втрачати своє волосся", - заявив Вуд.

Він також розповів, що лікарям знадобився тиждень для більш ретельної діагностики. У цей час, згадує музикант, "все висіло на волосині".

"Це могло бути завісою і часом сказати "прощавай", - зазначив гітарист.

За словами Вуда, пухлина не розросталася, тому досить було однієї операції з її видалення.

"Зараз я в порядку, але змушений перевірятися кожні три місяці. Вони рано його (рак, - ред.) знайшли. Люди повинні перевірятися. Серйозно, люди повинні перевірятися. Я чортів везунчик, а значить, у мене дуже потужний ангел-хранитель", - розповів він.

Нагадаємо, Ронні (Рональд) Вуд народився у Великій Британії у 1947 році. У 1964 році він почав свою кар'єру в групі The Birds. З 1975 року він грає у складі групи The Rolling Stones. Також він виступає в складі групи The Faces.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...