У "Газпромі" заявили про фінальну стадію будівництва газопроводу в обхід України

Так, будівництво першої нитки "Турецького потоку" буде завершено через місяць

TurkStream

Російський монополіст "Газпром" вже через місяць завершить будівництво першої нитки газопроводу "Турецький потік", призначеного для переведення постачання західної частині Туреччини на поставки з Росії в обхід українського транзиту. Про це заявив голова правління "Газпрому" Олексій Міллер в Анкарі, передає російське агентство "Інтерфакс".

"Все йде за планом. Можу сказати, що на сьогодні укладено 1047 км на двонитковому виконанні, це 55% загальної протяжності морської частини газопроводу. Те, що стосується першої нитки, - побудовано 827 км, і буквально в першій декаді травня ми закінчимо укладання першої нитки газопроводу. Залишається побудувати приймальний термінал і другу нитку", - зазначив він.

Новини за темою: У Чорному морі госпіталізували трьох будівельників "Турецького потоку"

Нагадаємо, російська компанія "Газпром" 7 травня 2017 року приступила до будівництва морської ділянки газопроводу "Турецький потік". Проект передбачає будівництво двох ниток потужністю по 15,75 мільярда кубометрів кожна. Перша нитка призначена для поставок газу турецьким споживачам; друга — для газопостачання країн Південної та Південно-Східної Європи. Перші поставки газу плануються на кінець 2019 року. "Газпром" розглядає варіанти продовження "Турецького потоку" через Болгарію і Сербію або через Грецію та Італію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів