У Держдуму РФ внесли законопроект про покарання за незаконні заняття магією

Законопроект передбачає максимальне покарання за незаконні заняття магією тривалістю до 5 років

Держдума РФ. РБК-Украина

У Державній думі РФ зареєстровано законопроект, яким пропонується встановити кримінальну відповідальність за незаконне зайняття народною медициною і здійснення окультно-магічної діяльності. Про це повідомляють "РИА Новости".

Законопроект передбачає максимальне покарання за незаконне зайняття народною медициною і здійснення окультно-магічні діяльності до 5 років позбавлення волі, якщо результатом такої діяльності стала смерть людини.

Новини за темою: Сектанти, ворожки і жиголо: Чому в Сеулі виник грандіозний Майдан

Також депутатам Держдуми пропонується встановити відповідальність за незаконне зайняття народною медициною особою, яка не отримала дозвіл, встановлений законом, а також здійснення окультно-магічної діяльності, якщо ці діяння призвели по необережності заподіяння шкоди здоров'ю людини або заподіяння майнової шкоди у великому розмірі у вигляді штрафу в розмірі до 120 тисяч рублів, або обмеженням волі на строк до трьох років, або примусовими роботами або позбавленням волі на той самий строк.

"Під окультно-магічною діяльністю пропонується розуміти діяльність астрологів, ворожок, магів, спіритів, екстрасенсів, ясновидців, знахарів, чаклунів, ясновидців, у тому числі в цілях діагностики і впливу на людину, її здоров'я, духовний світ, майно. Згідно з приміткою, майновою шкодою у великому розмірі в цій статті визнається збиток, що перевищує 250 тисяч рублів, а в особливо великому — один мільйон рублів", - зазначили у виданні.

Новини за темою:

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...