У Чехії дипломат отримає догану за пораду спалювати бойовиків з Донбасу

Якщо подібне повториться, його звільнять

З відкритих джерел

Чеський МЗС призначив сувору догану уповноваженому представнику уряду з питань енергетичної безпеки Вацлаву Бартушке за пораду спалювати проросійських бойовиків в Україні. Про це повідомив прес-секретар МЗС Чехії Давид Фроус, пише "Радіо Прага".

Як повідомляється, Бартушка в інтерв'ю з приводу російських солдатів, що діють на території України в формі без відзнак, заявив: "Якщо вчасно протидіяти, як, наприклад, в Одесі, де їх просто спалили живцем, або в Дніпропетровську, де їх вбили і поховали вздовж дороги, все буде спокійно. Якщо так не зробити, чекайте війни. От і все".

Міністр закордонних справ Лубомир Заоралек, якому Бартушка підпорядкований, вважає подібні висловлювання абсолютно неприпустимими. За словами прес-секретаря МЗС Давида Фроуса, глава зовнішньополітичного відомства зі своїм підлеглим вже зустрічався з цього приводу і висловив йому свої претензії.

Закони Чехії передбачають негайне звільнення, якщо дипломат допустить повторне порушення.

Новини за темою: Чехія слідом за Польщею відмовилася пропускати мотопробіг російських "Нічних вовків"

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі сталися сутички проросійських і проукраїнських активістів. Загинуло 48 осіб.

Зазначимо, згідно з результатами соціологічного опитування агентства Ipsos, більшість громадян Чехії вважають Російську Федерацію головною загрозою своєї безпеки і відкидають нинішню політику Кремля.

Джерело: Радио Прага

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів