У Болгарії відпустять підозрюваного у вбивстві журналістки

У поліції немає "фактів і обставин" для його подальшого затримання

Facebook

Підозрюваний у вбивстві тележурналістки в Болгарії Вікторії Мариновой буде звільнений без пред'явлення звинувачень. Про це повідомляє Reuters.

"Наша робота триває. Поки немає фактів і обставин, які ми можемо оголосити. Румунська громадянин повинен бути звільнений", - заявив голова регіональної поліції міста Русе.

був Затриманий громадянин Румунії. 

Новини за темою: Вбивство журналістки в Болгарії: МВС підтвердило зґвалтування

Про смерть журналістки стало відомо 7 жовтня. Вона загинула від удару в голову і задушення. Її тіло знайшли в зеленій зоні поблизу Дунаю, а в декількох метрах були виявлені її речі. Неподалік був припаркований її автомобіль.

В останній час Марінова працювала над темою щодо розкрадання коштів з фондів Європейського Союзу. Зокрема, про фінансовані ЄС проекти будівництва об’єктів інфраструктури вартістю у сотні мільйонів болгарських левів, на яких заробляли кошти консалтингові фірми. Регіональний канал TVN, на якому працювала журналістка, був єдиний з болгарських телеканалів, який висвітлював цей скандал.

Розслідування вели в межах фінансованого Євросоюзом проекту журналістських розслідувань щодо шахрайства з коштами ЄС у Болгарії та Румунії. Його результати планувалося передати в Управління ЄС з питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів