У Белграді застрелили адвоката, який захищав екс-президента Сербії Мілошевича

Невідомі застрелили 57-річного адвоката після того, як він підійшов до вхідних дверей свого будинку

"B92"

В Белграді вбили сербського адвоката, який захищав колишнього президента Сербії Слободана Мілошевича в Гаазькому трибуналі. Драгослав Огнянович був застрелений на порозі власного будинку, повідомляє B92. В результаті замаху був поранений його 26-річний син.

Невідомі застрелили 57-річного адвоката після того, як він підійшов до вхідних дверей свого будинку на вулиці Антифашистської боротьби, йдеться в повідомленні. 

У публікації наголошується, що серед його клієнтів були найвідоміші кримінальні авторитети країни, в тому числі, Лука Бойович, обвинувачений у контролі за наркотрафіком. Автори публікації нагадують, що нещодавно були вбиті кілька друзів авторитета, і його адвокат міг стати наступною жертвою.

"B92"

Нагадаємо, Огнянович входив у групу адвокатів, які захищали інтереси колишнього президента Сербії Слободана Мілошевича в Гаазькому трибуналі. Однак у 2002 році екс-президент був засуджений до довічного ув'язнення за геноцид і злочини проти людяності, і через чотири роки помер у гаазькій в'язниці від серцевого нападу у віці 64 роки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів