Twitter визнав втручання Росії у Brexit

У соцмережі виявили 49 облікових записів, пов'язаних з російської "фабрикою тролів"

Фото з відкритих джерел

На виїзному засіданні спеціальної комісії британських політиків у Вашингтоні керівництво соціальної мережі Twitter визнало втручання Росії у Brexit. Про це повідомляє DW.

"Керівництво соціальної мережі Twitter виявило 49 облікових записів, пов'язаних з російським "Агентством інтернет-досліджень", яке також називають "фабрикою тролів". З цих профілів було випущено 942 твіти про Brexit, які згодом були опубліковані іншими користувачами 461 раз і отримали 637 схвальних реакцій", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Twitter попередив 1,4 млн користувачів про пропаганду РФ

Нік Піклс, відповідальний за стратегію розвитку компанії Twitter у Великобританії, заявив, що це "дуже низький рівень участі". Заявлені числа відповідають 0,005% від загальної кількості акаунтів, які публікували інформацію на тему Brexit, а також - 0,02% від загальної кількості твітів про референдум. "Ми знайшли мало ознак зв'язку з джерелами в Росії".

Також компанія YouTube не знайшла доказів втручання Росії в референдум Brexit 2016 року. Але Тереза Мей заявляє, що вдалося встановити підроблені новинні сюжети і фотографії "з метою посіяти розбрат".

23 червня 2016 року британці на референдумі проголосували за вихід Великобританії зі складу Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосували 52% виборців, проти - 48%. Раніше у Великобританії назвали точну дату виходу країни з Євросоюзу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів