Twitter попередив 1,4 млн користувачів про пропаганду РФ

Користувачам Twitter повідомили про взаємодію з обліковими записами, потенційно пов'язаними з пропагандистською діяльністю Росії

З відкритих джерел

Соціальна мережа Twitter відправила повідомлення близько 1,4 млн користувачів, які під час президентської кампанії в США в 2016 році стежили за акаунтами, пов'язаними з пропагандою Росії. Про це йдеться в повідомленні в офіційному блозі соцмережі.

Новини за темою: Трамп розповів, хто пише його повідомлення у Twitter

"Ми збільшили кількість людей, яким повідомили про взаємодію з обліковими записами Twitter, потенційно пов'язаними з пропагандистською діяльністю російської урядової організації, відомої як Агентство інтернет-досліджень", – зазначила адміністрація.

Новини за темою: Google і Twitter не знайшли втручання РФ у регіональні вибори США

Розсилку отримали громадяни, які перебувають на території США і під час виборчої кампанії підписувалися, цитували або згадували твіти майже 4 тис. акаунтів, пов'язаних з російським агентством.

У жовтні 2016 року влада США офіційно звинуватили Росію у зломі серверів американських партій, а також у втручанні в процес президентських виборів в країні. В опублікованій доповіді американської розвідки говориться, що почати кампанію наказав президент РФ Володимир Путін.

Керівники з Facebook, Twitter і Alphabet дали свідчення в трьох комітетах Конгресу з майбутнім спробам Росії поширити дезінформацію до і після президентських виборів в США в 2016 році.

80 тисяч постів були опубліковані в період з червня 2015 року по серпень 2017 року, і більшість з них були спрямовані на розкол американського суспільства щодо соціальних та політичних проблем. Серед них - расові відносини та право на зброю, повідомляє Facebook.

Twitter повідомляє, що ідентифікував кілька тисяч фейкових облікових записів, що набагато більше, ніж заявлене раніше кількість – 201. За словами компанії, облікові записи, пов'язані з російськими тролями, опублікували близько 1,4 мільйонів повідомлень про виборах 2016 року, що становить 0,74% від загальної кількості повідомлень, пов'язаних з виборами. Twitter надав американським законодавцям імена всіх фейкових акаунтів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів