Туреччина підозрює понад 4 тис. росіян у зв'язках з ІДІЛ

Виходячи з цих міркувань, з країни за три з половиною роки були депортовані понад 800 громадян РФ

Починаючи з 2011 року, Туреччина внесла до "чорного списку" більш ніж чотири тисячі росіян, яких підозрюють у зв'язках з угрупованням "Ісламська держава", повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на спеціальний доповідь Міністерства внутрішніх справ країни.

Зокрема, згідно з повідомленням, турецька влада заборонила в'їзд в країну 4128 громадянам Російської Федерації, підозрюючи, що вони причетні до терористичного угруповання "Ісламська держава". З тієї ж причини з країни були депортовані понад 800 росіян.

Як наголошується, що всього в "чорний список" внесено понад 53 тисяч іноземців з 146 країн світу. Лідирують громадяни Саудівської Аравії та Тунісу, росіяни - на третьому місці.

Новини за темою: У Туреччині затримали майже 200 підозрюваних у зв’язках з ІДІЛ

За підозрою у зв'язках з джихадистами була проведена перевірка 17,5 тис. іноземців. Майже п'ять тисяч з них були депортовані.

Зазначимо, турецька влада переконана, що громадяни Росії допомагають курдським радикалам у підготовці та здійсненні терактів. У період з 2013 по 2017 рік на території країни було близько 14 терактів, в результаті чого загинули більше 300 чоловік, стільки ж було поранено.

Новини за темою: У Туреччині затримано 6 бойовиків ІДІЛ, які планували теракт проти опозиції

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...