Турчинов заявляє, що Росія готова застосувати проти України 260 тис. військовиків та 3,5 тис. танків

Це війська, які готові до масштабного застосування, до ведення масштабної континентальної війни, - секретар РНБО

З відкритих джерел

Росія готова застосувати проти України 260 тис. військовиків та 3,5 тис. танків. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов на ХІ безпековому форумі, який транслював "112 Україна".

"На півночі над нами нависає 20-та армія Західного військового округу РФ, у резерві у них знаходиться перша танкова армія. Я недаремно називаю "армія", - це війська, які готові до масштабного застосування, до ведення масштабної континентальної війни. І разом проти нашої держави можуть сьогодні вже бути задіяні порядка 260 тисяч російських військовослужбовців, 3,5 тисячі танків, 11 тисяч броньованих машин, біля 4 тисяч артилерійських систем, понад тисячу реактивних систем залпового вогню тощо", - зазначив він.

За його даними, в разі повномасштабної війни всі ці війська будуть підтримувати 4-та та 6-та армії військово-повітряних сил РФ.

Нагадаємо, Турчинов заявив, що Росія стягує військову техніку до Криму, намагаючись перетворити півострів на військову базу.

Як заявляв президент Петро Порошенко, українській армії протистоїть майже 700 танків, понад тисяча БМП, артилерійських систем і 200 РСЗВ із РФ.

20 лютого головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляв, що на окупованій території Донецької області перебуває понад 35 тис. осіб, 5 бригад, 3 окремі полки, 8 окремих батальйонів, 2 окремі роти, 5 батальйонів територіальної оборони, 320 танків, 600 бойових броньованих машин, 130 реактивних систем залпового вогню.

Раніше він повідомляв, що на окупованих Росією територіях Донбасу нині перебуває військова сила, рівна силі майже всіх європейських країн - членів НАТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів