Три тисячі громадян Грузії не повернулися до країни після виїзду за безвізом у ЄС

Всього безвізовим режимом з Євросоюзом скористалися 55 тисяч грузинів

Аеропорт Тбілісі http://how.travel/

З 28 березня 2017 р. близько 3 тис. громадян Грузії, які скористалися безвізовим режимом з Євросоюзом, не повернулися на батьківщину. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Грузії Шалва Хуцишвілі, передає "Грузія Online".

"З 55 тисяч громадян Грузії близько трьох тисяч не повернулися у встановлені терміни. Втім, це не означає, що ці громадяни однозначно порушили безвізовий режим з Євросоюзом. Вони могли перейти в такі країни, як Україна, Туреччина чи Білорусь, з якими у Грузії також діє безвізовий режим. МВС Грузії вже ідентифікувало цих громадян", - заявив Хуцишвілі.

Новини за темою: Росія встановила прикордонний знак в районі Цхінвалі, кордон зміщено на 500 метрів, - МЗС Грузії

Він також повідомив, що, незважаючи на попередження грузинських прикордонників про проблеми з ідентифікаційними документами, 160 громадян все ж вилетіли в країни Європи, але їх повернули на батьківщину з європейських аеропортів після проходження паспортного контролю.

Як повідомлялося, безвізовий режим у Шенгенській зоні Євросоюзу було введено для Грузії з 28 березня. Громадяни Грузії можуть перебувати в країнах Шенгенської зони без візи протягом 90 днів.

Новини за темою: У Тбілісі прихильники "Маршу грузин" кидали в учасників акції "Європейської Грузії" яйця і пляшки

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...