Трамп звинувачує ФБР і Мін'юст у політизації розслідування про втручання Росії у вибори 2016 року

Демократи стверджують, що документ спрямовано на завершення розслідування зв'язків Трампа з Росією

Президент США Дональд Трамп З відкритих джерел

Президент США Дональд Трамп звинуватив ФБР і Департамент юстиції у політизації та некомпетентності їх розслідувань щодо його зв'язків з Росією на виборах президента США 2016 року. Про це повідомляє Reuters.

"Вище керівництво і слідчі ФБР та Департаменту юстиції політизували священний слідчий процес на користь демократів і проти республіканців - щось, що було б неприпустимим зовсім нещодавно. Чудові люди!" - написав Трамп у своєму Twitter.

Це чотирьохсторінковий секретний документ, в якому нібито показано упереджене ставлення Міністерства юстиції до президента США. ФБР і Міністерство юстиції звинувачуються в тому, що вони вводили в оману суддю в березні минулого року, щоб продовжити ордер на спостереження за Картером, одного з помічників президента.

Демократи стверджують, що документ спрямовано на завершення розслідування зв'язків Трампа з Росією під час президентських виборів 2016 року.

У четвер Комітет з розвідки Конгресу вирішив розсекретити меморандум про стеження за Трампом. Рішення комітету дає Дональду Трампу до 5 днів на те, щоб прийняти остаточне рішення про публікацію секретного документа.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів