Трамп закликав розслідувати справу про видалену пошту Хілларі Клінтон

Мова йде про 33 тис. листів Хілларі Клінтон, які були видалені з її особистого поштового сервера з поясненням, що це було листування особистого характеру

Reuters

Президент США Дональд Трамп закликав сенаторів розслідувати використання колишнім державним секретарем Хілларі Клінтон особистого сервера, а також "уранову угоду" з Росією. Про це він написав у Twitter в суботу.

"Одіозне полювання на відьом, спочатку очолюване улюбленцем ФБР Пітером С. (на один рік), а тепер 13 злими демократами, повинно звернутися до розслідування з приводу зниклого сервера, незаконно видаленої пошти Хілларі, пакистанського шахрая, Uranium One, Подесте і багато чого іншого", - йдеться в повідомленні. 

Пітер С. - очевидно Пітер Строжок, співробітник ФБР, який брав участь у розслідуванні втручання РФ у вибори президента США. Його викликали раніше на відкриті слухання Конгресу.

Мова йде про 33 тис. листів Хілларі Клінтон, які були видалені з її особистого поштового сервера з поясненням, що це було листування особистого характеру. Пізніше розслідування ФБР встановило, що Хілларі Клінтон порушила процедурні правила, коли користувалася приватним поштовим сервером на посаді держсекретаря. У липні 2017 року тоді ще директор ФБР Джеймс Комі за підсумками розслідування, пов'язаного з листуванням Клінтон, оголосив, що його відомство не знайшло підстав для пред'явлення їй обвинувачень.

Далі мова йде про Uranium One. У 2010 році російська компанія "Атомредметзолото", дочірнє підприємство "Росатому", придбала канадську Uranium One, яка займається видобутком урану і володіє копальнями в штаті Вайомінг в США. Ця угода була схвалена Комітетом з іноземних інвестицій США, до складу якого входила держсекретар Хілларі Клінтон.

Трамп в ході виборчої кампанії 2016 року заявив, що Клінтон нібито віддала Росії 20% запасів американського урану. Крім того, він стверджував, що брат керівника передвиборного штабу Клінтон Джона Подеста отримав 180 тис. дол. внаслідок транзакції, пов'язаної з Uranium One. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів