Трамп заблокував публікацію секретного меморандуму демократів

У Білому домі кажуть, що документ містить багато пасажів, кваліфікованих як секретні

З відкритих джерел

Президент США Дональд Трамп не дозволив опублікувати меморандум демократів, що стосується розслідування можливого втручання Москви в американські вибори 2016 року.

Глава Білого дому не може зараз дати добро на публікацію, оскільки документ містить багато пасажів, кваліфіковані як секретні, а також "особливо чутливих", йдеться в листі головного юриста Білого дому Дона Макгана, направленому в п'ятницю, 9 лютого, до комітету з спецслужбам Палати представників.

Новини за темою: Трамп готує відповідь на доповідну записку про упереджене ставлення до нього ФБР

У той же час у зв'язку з великим суспільним інтересом президент розпорядився, щоб міністерство юстиції надало підтримку, якщо комітет з спецслужбам знову побажає переробити меморандум.

Нагадаємо, американський президент Дональд Трамп розсекретив підготовлений республіканцями доповідь про зловживання у вищому керівництві ФБР і Міністерства юстиції при розслідуванні по звинуваченню його команди у зв'язках з Росією.

Новини за темою: Трамп робить все так, як хотілося б Путіну, - Байден

Ключове положення доповіді полягає в тому, що слідство проти команди Трампа було засновано на неперевіреному досьє колишнього співробітника британської розвідки MI6 Крістофера Стіла, опублікованого виданням BuzzFeed в січні 2017 року.

Відповідно до публікації, у Москви був компромат на Трампа, зокрема, звинувачення в оргії з повіями в готелі в Москві. Трамп спростовував достовірність доповіді, а члени його команди звинуватили ФБР і Мін'юст у змові з демократами.

Джерело: DW

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів