Дональд Трамп
скриншот

Президент США Дональд Трамп, описуючи свого російського колегу Володимира Путіна, заявив, що той є "міцним горішком". Заява амерканского президента прозвучала в інтерв'ю телеканалу Fox News.

Новини за темою: Трамп призначив чоловіка свого радника главою підрозділу з обмеження міграції

Ведучий попросив Трампа описати деяких відомих людей двома словами. На прохання охарактеризувати Путіна Трамп сказав: "Я не знаю. Але він точно міцний горішок (анг. tough cookie, дослівний переклад "тверде печиво"). "Я не знаю, що він робить для Росії, але коли-небудь ми дізнаємося це, я вважаю", – додав Трамп.

Новини за темою: Трамп: Німеччина винна США і НАТО "величезні суми" за військовий захист

В рамках інтерв'ю ведучий також попросив главу держави дати коротку характеристику і іншим людям. Зокрема, Трамп назвав свого радника Кілліан Конвей "дуже приємною жінкою", екс-держсекретаря Гілларі Клінтон "розчарованою", а про репера Снуп Дога, який зняв кліп, в якому він стріляє у клоуна, одягненого як Трамп, президент сказав, що вважає подібну поведінку, продиктовану "заходом кар'єри" артиста неприйнятним по відношенню до кого б то не було.

Раніше Трамп під час інтерв'ю Fox News зазначив, що в світі і в США є багато вбивць, і Америка теж не найневинніша країна. Так він прокоментував слова ведучого Білл О'райлі, який назвав Путіна "вбивцею".