Трамп розглядає кандидатури послів у Франції та Канаді для призначення на посаду постпреда в ООН

У Вашингтоні хотіли б призначити постпредом когось, хто вже працює в нинішній адміністрації

Фото з відкритих джерел

Президент США Дональд Трамп розглядає дві жіночі кандидатури на посаду постпреда США при ООН, який залишила Ніки Хейлі. Про це повідомляє Politico.

За даними видання, Трамп розглядає на посаду постпреда США в ОНН кандидатури Джеймі Маккорт і Келлі Крафт. Перша є послом США у Франції і Монако, а друга - в Канаді.

Наголошується, що у Вашингтоні хотіли б призначити постпредом когось, хто вже працює в нинішній адміністрації. І Маккорт, і Крафт вже пройшли перевірку спецслужб перед призначенням послами і вже мають доступ до секретних даних. Таким чином, у разі затвердження Маккорт або Крафт постпредом при ООН їм не потрібно буде повторно проходити цю тривалу процедуру.

Келлі Крафт - дружина великого донора Республіканської партії, мільярдера Джо Крафта. Джеймі Маккорт в минулому займалася юриспруденцією і бізнесом.

Видання крім того зазначає, що імена нових кандатов на посаду постпреда США при ООН з'явилися після того, як Діна Пауелл, колишня фаворитка на цю посаду, зняла свою кандидатуру з розгляду. Інші кандидати, яких обговорюють в США - посол США в Німеччині Рік Гренел, радник з нацбезпеки Джон Болтон і колишній сенатор і Коннектикуту Джозеф Ліберман. 

Нагадаємо, що постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі піде у відставку в кінці поточного року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів