Трамп призначив координатором з кібербезпеки екс-мера Нью-Йорка Джуліані

Новообраний президент США вважає Джуліані надійним другом

Рудольф Джуліані Reuters

Новообраний президент США Дональд Трамп призначив координатором з кібербезпеки екс-мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані. Про це повідомляє прес-служба перехідної команди Трампа.

"Обраний президент Трамп радий оголосити про те, що колишній мер Руді Джуліані, як надійний друг, поділиться своїми знаннями та досвідом у сфері, що стосується комп'ютерної безпеки приватного сектора, а також у сфері нових розробок", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає прес-служба, дану позицію було запропоновано Джуліані, позаяк він має 16-річний досвід в питаннях безпеки приватного сектора.

"Кількість злочинів у кіберсфері швидко росте в США і в більшій частині світу. Вони зачіпають як приватних громадян, чиї персональні дані вкрадено, так і великі приватні й урядові структури, які стикаються з ризиком (втрати, - ред.) конфіденційність інформації", - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, американські сенатори планують ввести "повномасштабні" санкції стосовно Росії у зв'язку з кібератаками, що вплинули на хід президентських виборів.

Новини за темою: Трамп вважає, що хакерські атаки на США здійснювала не лише Росія, але й інші країни

Як повідомлялося, американська розвідка оприлюднила доповідь про "втручання" Росії в президентські вибори в США. За даними глави Національної розвідки США, в ході американської кампанії Росія вирішила, що з Трампом "буде легше вести справи", оскільки він бізнесмен.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів