Трамп продовжив режим пом'якшення санкцій проти Ірану востаннє

Одночасно з продовженням ослабленого режиму санкцій, Мінфін США ввів санкції проти 14 осіб

Персидский туристический центр

Президент США Дональд Трамп продовжив участь своєї країни в ядерній операції з Іраном, знову надавши Тегерану ослаблення санкційного режиму. Про це повідомляє Reuters.

Високопоставлений чиновник адміністрації Трампа заявив, що таке послаблення санкційного режиму було зроблено в останній раз.

За його словами, президент США прагне посилити ядерну угоду від 2015 року новою угодою, інакше Сполучені Штати вийдуть із цього міжнародного договору.

Новини за темою: ЄС оцінить заяву Трампа щодо ядерної угоди з Іраном

Одночасно з продовженням ослабленого режиму санкцій, Мінфін США ввів санкції проти 14 осіб і компаній Ірану за порушення прав людини і причетність до ракетної програми Тегерана.

--> -->

Як повідомлялося, Великобританія, Франція і Німеччина виступили зі спільним закликом до США з метою захисту ядерної угоди з Іраном.

Новини за темою: Німеччина, Франція та Велика Британія обговорять з Іраном майбутнє ядерної угоди

Нагадаємо, ядерну угоду було підписано в 2015 році "шісткою" міжнародних посередників (п'ять постійних членів СБ ООН і Німеччина) і Іраном.

Документ передбачає виконання Тегераном низки кроків, спрямованих на обмеження своєї ядерної програми в обмін на скасування міжнародних санкцій, а також однобічних обмежувальних заходів, введених США та ЄС.

США підозрюють Іран у порушенні цієї угоди, результатом чого стало прийняття нових санкцій. Ці кроки Тегеран вже оскаржив в Раді безпеки ООН.

--> -->

Президент США Дональд Трамп уже неодноразово заявляв, що США вийдуть з міжнародної ядерної угоди з Іраном.

Додамо, 5 січня Рада безпеки ООН зібралася на перше у цьому році засідання, терміново скликані США у зв'язку з протестами в Ірані.

Нагадаємо, в Ірані вже тиждень тривають акції протесту одночасно в десятках міст країни. Демонстранти підпалюють техніку поліції і будівлі місцевих органів влади, виступаючи проти диктатури верховного лідера країни Алі Хаменеї.

Президент Ірану Хасан Роухани прокоментував протести в країні в нічному виступі по телебаченню, заявивши, що народ має право на демонстрацію, якщо вона проходить в рамках закону.

--> -->
Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів