Go2life

Президент США Дональд Трамп продовжив на рік режим надзвичайної ситуації у країні у зв'язку з терактами. Про це йдеться в його заяві, яку оприлюднив Білий дім.

"Я направив... повідомлення, в якому підтверджую продовження оголошеного 14 вересня 2001 року режиму надзвичайної ситуації", — йдеться в документі.

Відзначається, що цей режим був введений у зв'язку з терактами 11 вересня 2001 року і триває загрозою нових атак проти США.

Новини за темою: Порошенко про теракт 11 вересня: Трагедія кардинально змінила сприйняття безпеки в усьому світі

Як зазначив Трамп, режим надзвичайної ситуації дозволить правоохоронцям і військовим країни здійснювати всі необхідні операції для забезпечення безпеки американських громадян від тероризму.

11 вересня США проходять меморіальні заходи з нагоди 16-ї річниці терористичних атак.

Нагадаємо, 11 вересня 2001 року в США відбулася серія терористичних атак, яка була організована ісламістської організацією "Аль-Каїда". В результаті нападу загинули 2 996 осіб, понад 6 тис. були поранені. Цей теракт став найбільшим в історії за кількістю жертв.

Так, 11 вересня чотири групи терористів захопили чотири пасажирські літаки, два з яких направили на північну і південну башти комплексу Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку. Всередині будівлі почалася пожежа, а незабаром і впали споруди, знищивши прилеглі будівлі.

Третій літак був спрямований в Пентагон, що призвело до часткового руйнування західної частини штаб-квартири міністерства оборони США. Пасажири і команда четвертого авіалайнера, дізнавшись про долю попередніх, атакували терористів. Це призвело до краху в безлюдному полі біля містечка Шанксвілл в штаті Пенсільванія.