Трамп пояснив вчорашній твіт про "місію виконано" щодо Сирії

Американські ЗМІ навели аналогію з подібним невдалим використанням фрази Джорджем Бушем

Дональд Трамп Reuters

Президент США Дональд Трамп у своєму Twitter назвав військову операцію в Сирії настільки ідеальною, що мас-медіа не зможуть її дискредитувати. При цьому Трамп вкотре назвав ЗМІ "fake news". 

"Операція в Сирії була виконана настільки ідеально, з такою акуратністю, що єдиний спосіб, яким можуть скористатися фейкові новини, щоб її дискредитувати, тільки використати мою фразу "місія виконана", - написав Трамп

Новини за темою: Велика Британія зараз не розглядає пропозиції щодо нових ударів по Сирії

"Я знаю, що вони за це схопляться, але вважав, що це настільки чудовий військовий термін, що він повинен був з'явитися знову. Використовувати часто!" - додав Трамп.

Як повідомлялося, вчора Трамп у Twitter написав, що США, Франція і Британія відмінно впоралися з нанесенням ракетних ударів по Сирії і додав в кінці запису вираз: "Місія виконана!".

Новини за темою: CNN показав наслідки удару США по Сирії

У ЗМІ та соціальних мережах ця фраза викликала бурхливу реакцію. Американські видання відзначили, що саме таку фразу екс-президент США Джордж Буш-молодший використовував в 2003 році через шість тижнів після вторгнення США і їх союзників в Ірак. Американські ЗМІ також їдко помітили, що у випадку з Дж.Бушем-молодшим "місія виявилася не виконана". 

Як повідомлялося, збройні сили США, Великої Британії і Франції 14 квітня нанесли авіаудари по низці об'єктів в Сирії, пов'язаних з розробкою та використанням хімічної зброї. ЗМІ повідомляють про щонайменше трьох потерпілих.

Новини за темою: Удари по Сирії: Швейцарія закликала дочекатися результатів експертів з хімічної зброїї

Авіаудари стали відповіддю на застосування в сирійській Думі хімічної зброї, унаслідок чого загинуло 70 осіб. Захід поклав провину за напад на Башара Асада, а також Росію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів