Трамп підписав указ про зменшення впливу програми Obamacare

Представники Демократичної партії заявили про готовність оскаржити це рішення в суді

Obamacare З відкритих джерел

Президент США в четвер підписав указ про зменшення впливу програми Obamacare. Про це повідомляє Reuters з ссілкрй на джерело в Білому домі.

Новини за темою: Більшість сенаторів США проголосували проти скасування медпрограми Obamacare

За інформацією Reuters, це розпорядження допоможе малому бізнесу купувати більш дешеву медичну страховку з меншою кількістю послуг.

"Вартість Obamacare була обурливою, вона знищує абсолютно все, що відбувається після неї", – заявив Трамп.

Новини за темою: Сенат проголосував за дебати щодо скасування медпрограми Obamacare

Він також додав, що крок у четвер "був тільки початком" і його адміністрація зробить все вохможное, щоб "скасувати Obamacare раз і назавжди". У той же час представники Демократичної партії заявили про готовність оскаржити це рішення в суді.

"Каліфорнія готова вести боротьбу в суді, щоб захистити доступні медичні послуги для своїх людей", – заявив каліфорнійський прокурор Ксавьє Бекерра.

Раніше в Сенаті вирішили продовжити дебати щодо скасування Obamacare.

Нагадаємо, в ході реформи охорони здоров'я, схваленої Конгресом у 2010 році, в США з 2014 року введено обов'язкове медичне страхування. Завдяки цьому число американців без медстраховки знизилося до історичного мінімуму - менше 10 відсотків. В Республіканській партії різко критикували Obamacare з самого початку, вважаючи реформу неефективною і дорогої. В січні новий глава Білого дому Дональд Трамп підписав указ про початок процесу скасування медичної реформи Обами.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...