Трамп озвучив умови для скасування мит на сталь і алюміній

У ЄК заявили, що Європа не буде діяти після введення мит США

Президент США Дональд Трамп ABC News

Президент США Дональд Трамп заявив, що для скасування мит на імпорт сталі і алюмінію, перший крок повинна зробити Європа і відмовитися від мит на ввезені американські товари.

"Європейський союз, прекрасні країни, які так погано ставляться до США в питаннях торгівлі, скаржаться з приводу мит на сталь і алюміній. Якщо вони відмовляться від своїх жахливих бар'єрів і мит на імпортовані американські продукти, ми теж скасуємо наші. Великий дефіцит. Якщо немає, ми оподаткуємо автомобілі і так далі", — написав Трамп в Twitter.

Новини за темою: Німеччина вважає введення США мит на метали незаконним

Єврокомісар з питань конкуренції Маргрет Вестагер заявила, що Європа не має наміру бездіяти після введення Вашингтоном нових ввізних мит, і пригрозила заходами щодо США.

Новини за темою: Головний економічний радник Трампа Гері Кон заявив про відставку після встановлення мита на імпорт сталі та алюмінію

Нагадуємо, що президент США Дональд Трамп у четвер, 8 березня, підписав розпорядження, що вводить мита на імпорт продукції сталеливарної і алюмінієвої промисловості. При цьому він обіцяв розглянути питання звільнення від мит ряду країн, таких як Австралія, Канада і Мексика.

"Голос Америки" пояснював, що нові заходи можуть призвести до торгової війни ряду країн проти США. Збитків зазнають виробники Китаю, Європейського союзу, Туреччини, Південної Кореї і Японії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів