Трамп отримав "дуже приємну записку" від Кім Чен Ина

У своєму посланні Кім Чен Ин подякував Трампу за "енергійні та надзвичайні зусилля" для того, щоб зблизити відносини між двома країнами

The White House

Дональд Трамп у Twitter оприлюднив офіційного листа від лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Президент США назвав його "дуже приємною запискою" і доказом суттєвого прогресу між їхніми двома країнами.

"Дуже гарна записка від лідера Північної Кореї Кіма. Досягнуто великого прогресу!" – написав глава Білого дому.

У своєму посланні Кім Чен Ин подякував Трампу за "енергійні та надзвичайні зусилля" для того, щоб зблизити відносини між двома країнами.

"Я глибоко переконаний, що тверда воля, щирі зусилля та унікальний підхід, продемонстровані мною та вами, пане президенте, з метою поліпшення відносин між КНДР і США, безперечно принесуть результати", - зазначив північнокорейський лідер.

Він також висловив готовність до практичних дій та наступної зустрічі з президентом Трампом. 

Нагадаємо, державне Центральне телеграфне агентство Кореї з посиланням на неназване джерело в МЗС КНДР повідомило, що результат переговорів з держсекретарем США Майком Помпео був оцінений керівництвом Північної Кореї як "дуже тривожний". Представники КНДР були незадоволені перебігом переговорів з США і повідомляють, що їх рішучість згорнути ядерні програми може "похитнутися". 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів